ציוד למסעדות- כל האפשרויות!

ציוד למסעדות- כל האפשרויות!

פותחים מסעדה? מחפשים אחר ציוד מקצועי למסעדה חדשה או קיימת? רוצים להתעדכן בכל החידושים בתחום הציוד למסעדות? הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם מידע מורחב אודות כל האפשרויות העומדות לרשותכם לצורך אבזור המסעדה באמצעות ציוד למסעדות.

חברות שיווק לציוד מסעדות

האפשרות הראשונה והמקצועית ביותר העומדת לרשותכם לצורך אבזור המסעדה בכל הציוד המקצועי הנדרש היא באמצעות פנייה מסודרת אל אותן חברות שיווק העוסקות במכירה או השכרה של ציוד מסעדות. חברות אלו מעמידות לרשותכם מגוון נרחב של שירותי אספקה, החל ממכירת כל פריט ציוד כזה או אחר, דרך מתן אחריות מקיפה לציוד הנרכש דרכן ועד לשירותי תחזוקה ותיקון המתקיימים אצלכם בבית העסק במידת הצורך

חנויות לשיווק ציוד מסעדות –יד שנייה

האפשרות השנייה העומדת לרשותכם בכל הקשור לאבזור המסעדה היא באמצעות חנויות יד שנייה המתמחות בשיווק ומכירה של פריטי ציוד למטבחים, מסעדות ובתי קפה. בחנויות אלו תוכלו למצוא את כל רשימת הציוד הנדרשת להפעלת מטבחים ובתי עסק בתחום המזון, לרבות, בתי קפה ומסעדות. כמו כן, תוכלו ליהנות ממחירים נוחים ומוצרים חדישים או מחודשים אשר נרכשו על ידי אותן חנויות יד שנייה מבתי עסק שחדלו לפעול או מכאלו אשר שדרגו את מערך הציוד העומד לרשותם.

קנייה מקוונת ישירות מהיצרן

כיום, בעידן הגלובאלי בו אנו חיים, תוכלו להשיג ציוד למסעדות ישירות מיצרני הציוד, וכל זאת באמצעות רכישה מקוונת דרך אתרי האינטרנט אותם מפעילות חברות הייצור או באמצעות אתרי האינטרנט של המשווקים המורשים של אותן חברות. רכישה מקוונת מחייבת אתכם לשים לב לכל המפרט הטכני של המוצר אותו אתם רוכשים, וזאת על מנת להבטיח את התאמתו לצרכי הבישול או ההגשה הקיימים אצלכם בבית העסק.

מכירות פומביות ומרכזים

אפשרות נוספת העומדת לרשותכם בכל הקשור לאבזור המטבח או המסעדה היא באמצעות רכישה ישירה ממחסני ההוצאה לפועל באזור מגוריכם. במחסנים אלו תוכלו למצוא ציוד למסעדות אשר נלקח מכוח חוק ההוצאה לפועל מכל אותן מסעדות ובתי עסק בתחום המזון אשר נקלעו לקשיים כלכליים, או לחילופין, נאלצו לפשוט רגל ולמסור את הציוד העומד לרשותם לרשויות ההוצאה לפועל

Our Brands